Tarkan Fan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tarkan Fan Club

Tarkan\'ın Resmi Fan Clubu

CANIMIN DİĞER YARISINA....

Binnur
    Binnur

CANIMIN DİĞER YARISINA.... Empty CANIMIN DİĞER YARISINA....

Mesaj  Binnur 07.04.10 19:09

hayAt parolamsın sen benim, yaşamam için sebebsin, hergün odamdan içeriye sızan güneşim, güldüğümde yüzümdeki neşe senin eserin,öyle çok seviyorum ki seni kendi içime bile sığdıramıyorum,işte bu yüzden belkide sana olan sevgimi anlatırken zorlanıyorum, ama biliyormusun ne kadar uzagında olursam olayım senin le aynı havayı soluyor olmak bile beni mutlu ediyor =sevmye engel deil mesafeler=senn sözlerin ben senin sözlerin le yıkılmadan durabiliyorum.....herkez herşeyi yazıp çizer her keze bişeyleri gelişi güzel konşmak kolay gelr ama kmse kimsenn içinde nasl bir savaş verdgni bilemez kmse neden die sormaz anca gereksz yorum yapmayı bilirler senn başına ne gelrs glsn ne olursa olsun bnm sana inncımda güvenmde sevgmde sonsuz ben seni sorgulamadn sevdm önmli oln hata yapmk deil yaptgn hatann farkına varmaktr sen bunun farkına varark zaten ne kdr taktirlik oldunu gösteriyosun seninle gurur duyuyorum aşkım.... belki sessiz sedasız belki habersiz ama yalansız seviorum seni TARKANNNNNNN...MM

Forum Saati 22.09.24 13:33